Silpnybių sąrašas darbo pokalbis

Darbo pokalbio silpnybių sąrašas

Svarbu atidžiai pasirinkti silpnąsias vietas ir, jei įmanoma, pabrėžti jas teigiamai. Darbo pokalbiui skirtame silpnybių sąraše daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama įgūdžiams, kurie jums gerai sekasi. Dažnai tai yra ne įgūdžiai, o įpročiai. Geriausia, jei iš sąrašo pasirinktumėte silpnybę, kuri nėra labai svarbi pokalbiui dėl darbo. Taip pat galite paminėti, kaip įveikėte šią silpnybę, jei reikia.

Darbo pokalbiui skirtame silpnybių sąraše daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama įgūdžiams, kurie jums gerai sekasi. Dažnai tai yra ne įgūdžiai, o įpročiai.

Reklama

Kita silpnybė – stresas, kai nesilaikoma terminų. Darbdaviai vertina žmones, kurie vertina terminus ir stengiasi projektus užbaigti laiku. Silpnybių sąraše daugiausia dėmesio skirkite tam, kaip sprendėte silpnybių problemą praeityje ir kaip stengiatės ją išspręsti ateityje. Jei drovitės kalbėti apie savo silpnąsias puses, būtinai pateikite savo stipriųjų pusių pavyzdžių. Taip pat turėtumėte aiškiai parodyti, kad prašyti pagalbos yra stiprybė.

Pavyzdžiui, jei turite komandinio darbo silpnybę, pateikite pavyzdį, kada jums teko perduoti užduotį kitam darbuotojui. Tai parodys įdarbinančiai komandai, kad suprantate, kaip svarbu dirbti komandoje. Svarbu pabrėžti savo stipriąsias puses ir planus, kaip pagerinti silpnąsias. Jei nežinote, kaip pagerinti savo silpnąsias vietas, aptarkite jas su darbdaviu. Tačiau įsitikinkite, kad neatrodote pernelyg arogantiški.

Be to, gera strategija yra pasinaudoti savo silpnybėmis kaip pasitikėjimo savimi šaltiniu. Jei esate drovus arba nepasitikite savimi, geriau pasidalykite savo privalumais su įdarbinimo vadybininku, nei slėpkite savo trūkumus. Be to, geriau paminėti savo stipriąsias puses ir vengti minėti silpnąsias.

Svarbu sąžiningai atskleisti savo silpnąsias vietas, kai apie jas kalbate per pokalbį dėl darbo. Nesvarbu, ar jos susijusios su jūsų silpnybėmis, tai yra teigiamas bruožas, rodantis, kad esate komandos žaidėjas. Jūsų silpnybė – tai galimybė parodyti savo potencialą. Jei per pokalbį nepasitikite savimi, galite būti laikomas arogantišku arba nepakankamai įvertintas. Pavyzdžiui, jei turite žemą savivertę, galite nepasitikėti savimi ir nepasakoti apie savo trūkumus.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai