Profesinis profilis gyvenimo aprašyme
Gyvenimo aprašyme turėtumėte aprašyti savo profesinį pasirengimą, kvalifikaciją ir patirtį. Jame taip pat turėtų būti aprašyta, ko ieškote darbe. Tai gali būti pirmas dalykas, kurį perskaitys darbdavys, todėl pasirūpinkite, kad jis būtų įsimintinas. Gerai parašytas profilis patrauks darbdavio dėmesį ir padės jums išsiskirti.
Profesinis profilis gali būti labai naudingas ieškant darbo. Ši gyvenimo aprašymo dalis gali būti labai svarbi, nes joje išryškinamos pagrindinės jūsų savybės ir išreiškiami karjeros tikslai. Jūsų profesinis profilis turėtų būti kuo glaustesnis, maždaug 50-80 žodžių, todėl jį reikėtų sudaryti iš šešių ar mažiau eilučių, nes dauguma darbdavių skenuoja gyvenimo aprašymus. Be to, jūsų gyvenimo aprašymas paprastai užima tik du A4 formato puslapius, todėl rašykite trumpai, kad atrodytų patraukliau.
Profesinis profilis – tai viso jūsų gyvenimo aprašymo santrauka.
Reklama
Tikslas – sudominti skaitytoją ir atskleisti savo asmenybę. Venkite kabučių ir raktinių žodžių. Įtraukite vieną ar du reikšmingus pasiekimus, susijusius su jūsų išsilavinimu ar karjeros patirtimi.
Įtraukite geriausias savybes ir pasiekimus, susijusius su pareigomis, į kurias pretenduojate. Svarbu, kad savo kvalifikaciją ir įgūdžius paminėtumėte tik tada, kai jie susiję su pareigomis. Darbdaviai paprastai nuskaito gyvenimo aprašymo viršų, kad nustatytų, ar jis tinkamas.
Santrauka yra svarbiausia jūsų gyvenimo aprašymo dalis, todėl ją reikėtų parašyti kruopščiai. Būtinai pateikite kuo daugiau informacijos. Jei neturite jokių ankstesnių pasiekimų, galite pasinaudoti savo profiliu kaip galimybe pabrėžti savo unikalius įgūdžius ir kvalifikaciją.
Profesinis profilis – tai viso jūsų gyvenimo aprašymo santrauka. Profesinį profilį reikėtų rašyti baigus rašyti gyvenimo aprašymą. Tai geras būdas atkreipti darbdavio dėmesį. Kai parašysite profesinį profilį, didesnė tikimybė, kad gausite pokalbį.
Reklama