Kaip prisistatyti per pokalbį dėl darbo

Pasiruošimas darbo pokalbiui yra svarbus žingsnis siekiant gauti svajonių darbą. Turite pasirūpinti, kad atrodytumėte kuo patraukliau. Svarbu ne tik patraukli išvaizda, bet ir logiška, sąžininga ir profesionali. Laikydamiesi kai kurių pagrindinių patarimų, kaip atrodyti, galėsite sudaryti vienodas sąlygas, kai ateis laikas svarbiam pokalbiui dėl darbo. Štai keletas naudingų patarimų.

Pirmasis įspūdis – sužinokite, kaip padaryti pirmąjį įspūdį, kuris išliktų ilgam. Geri darbo pokalbiai prasideda nuo gero pirmojo įspūdžio. Išmokite šypsotis, vaikščioti lėtai ir naudoti neverbalinius ženklus. Svarbiausia yra prisistatymas, o gera laikysena, akių kontaktas ir atsipalaidavusi kūno kalba – visa tai prisideda prie sėkmingo pirmojo įspūdžio.

Savęs pristatymas – pateikite protingą ir gerai suplanuotą savęs pristatymą, kuris duos geriausius rezultatus. Geras pirmasis įspūdis prasideda nuo gero prisistatymo. Užmegzkite akių kontaktą, šypsokitės ir pradėkite patogų bei draugišką pokalbį.

Savęs pristatymas – Ar turite tai, ko reikia, kad būtumėte tinkamas šiai įmonei? Jei taip, nedvejodami pasakykite tai įdarbinimo specialistams. Nesistenkite sugalvoti įmantraus savęs pristatymo. Paprasčiausiai pasakykite, kad džiaugiatės darbo pokalbiu ir norite daugiau sužinoti apie organizaciją. Pasipraktikuokite savęs pristatymą ir įsiminkite, ką norite pasakyti.

Ne žodžiai – Viena svarbiausių pasiruošimo darbo pokalbiui priemonių yra kūno kalba. Apsirenkite sėkmingai ir laikykitės pasitikinčios savimi laikysenos. Tada turėsite sėkmei būtiną išvaizdą ir kūno kalbą.

Akių kontaktas taip pat labai svarbus, kai bandote prisistatyti potencialiam darbdaviui. Užmegzkite tvirtą, stiprų, bet atsipalaidavusį akių kontaktą ir palaikykite jį bent kelias sekundes. Keletas gilių įkvėpimų taip pat gali padėti atpalaiduoti kūno kalbą ir atrodyti patogiau.

Kaip prisistatyti
Kai prisistatysite ir pasipraktikuosite savęs pristatymą, galėsite pereiti prie tikrosios pokalbio dalies – kaip prisistatyti. Tikėtina, kad tai darysite per pasirengimo pokalbiui etapą, kai atsisėsite ir paaiškinsite pašnekovui, kodėl puikiai tiktumėte šiam darbui. Paaiškinkite, kokių įgūdžių esate įgijęs ir kuo puikiai tinkate šiai pareigybei. Pateikite konkrečių pavyzdžių, kaip prisidėjote prie įmonės veiklos.

Geras pavyzdys, kaip prisistatyti, yra maždaug toks: „Labai džiaugiuosi šia nauja galimybe. Visada mėgau padėti žmonėms. Esu aistringai nusiteikęs padėti kitiems tapti sėkmingais. Mano svajonė – tapti sėkmingu vadovu sveikatos priežiūros srityje”. Šie teiginiai yra labai bendro pobūdžio, tačiau norite pokalbio dalyviui parodyti, kad įsivaizduojate save vedantį įmonę į sėkmę. Kai jums tai pavyks, pokalbis bus visapusiškai teigiama patirtis.

  • Dalytis šiuo pranešimu