Patarimai dėl darbo pokalbio

Patarimai darbo pokalbio metu

Vienas geriausių patarimų, kuriuos galite pasisemti iš šio straipsnio, yra žinoti viską apie save ir tai, kas jums svarbu. Nenorite, kad atrodytų, jog apsimetate tuo, kuo nesate.

Darbo rinka yra labai konkurencinga. Jei tinkamai nepasiruošite darbo pokalbiui, galite negauti darbo, kurio ieškote.

Reklama

Darbdavys norės šiek tiek sužinoti apie jus, jūsų įgūdžius ir asmenybę. Per pokalbį įsitikinkite, kad jūsų laikysena yra gera. Nepamirškite šypsotis!

Būkite pasirengę

Pasiruošimas – tai bene svarbiausias dalykas, kurį galite pasiimti iš šio straipsnio. Įsitikinkite, kad išstudijavote pareigybės aprašymą ir žinote, kuo užsiima įmonė. Išnagrinėkite įmones, į kurias kreipiatės, ir įsitikinkite, kad suprantate, kuo jos užsiima.

Būkite laiku

Vienas geriausių patarimų, kaip dalyvauti darbo pokalbyje, – įsitikinti, kad į pokalbį ateisite laiku. Jei pavėluosite į pokalbį, tikėtina, kad jūsų kandidatūra nebus svarstoma toliau. Turite parodyti, kad gerbiate laiką, kurio iš jūsų reikalauja darbdavys.

Būkite gerai apsirengę

Eidami į pokalbį dėl darbo visada įsitikinkite, kad esate gerai pasiruošę ir apsirengę. Apskritai į pokalbį verta šiek tiek pasipuošti, kad jaustumėtės geriau pasirengę.  Dėvėkite patogius drabužius, kuriuos, kaip žinote, gerai pritaikysite.

Praktikuokitės kūno kalbą

Dar vienas geras patarimas darbo pokalbio metu – praktikuoti kūno kalbą. Sėdint pokalbio metu patartina sėdėti tiesiai. Taip pat praktikuokitės užmegzti akių kontaktą. Žmonės daro klaidų, kai netinkamai prisistato, o jūsų kūno kalba dažnai gali sudaryti klaidingą įspūdį.

Užmegzkite akių kontaktą

Įdarbinimo proceso metu svarbu palaikyti akių kontaktą su visais, su kuriais kalbate. Žiūrėkite į žmogų, su kuriuo kalbate, ir įsitikinkite, kad esate įsitraukę į pokalbį su juo. Svarbu, kad pokalbio metu nesiblaškytumėte ir nekalbėtumėte su kitais žmonėmis. Įsitikinkite, kad atidžiai klausotės ir viso pokalbio metu palaikote akių kontaktą.

Užduokite klausimus

Jei nežinote visko apie įmonę, būtinai užduokite klausimų. Kuo daugiau sužinosite apie įmonę, tuo labiau galėsite prisidėti prie jos veiklos. Užduokite klausimus ir nebijokite jų užduoti. To nori darbdavys.

Parengti baigiamąjį pareiškimą

Dar vienas geras patarimas darbo pokalbio metu – praktikuoti gerus baigiamuosius sakinius. Geras baigiamasis sakinys atskleidžia jūsų asmenybę ir padeda pokalbio vedėjui parodyti, kad jus domina šis darbas.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai