Pasiruošimas pokalbiui dėl darbo

Reklama

AR ESATE PASIRUOŠĘ?

Pasiruošimas darbo pokalbiui yra svarbi norimo darbo gavimo dalis. Pirmasis įspūdis yra labai svarbus, kai einate į pokalbį dėl darbo, o nuo to, ar gausite darbą, priklauso jūsų pasirodymas pokalbio metu.

Pasirengimas paprastai yra viena iš labiausiai nervus gadinančių darbo paieškos dalių. Laimei, yra keletas paprastų metodų, kurie gali palengvinti šį procesą. Sėkmingo pokalbio dėl darbo raktas – kruopščiai pasiruošti.

Reklama

Kontrolinis sąrašas

Sudarėme šį kontrolinį sąrašą, kad sužinotumėte, į ką atkreipti dėmesį rengiantis susitikimui su potencialiu darbdaviu.

Prieš eidami į pokalbį su konkrečia įmone, svarbu žinoti, kuo ji užsiima.

Tyrinėdami įmonę išsiaiškinkite, kokias paslaugas ar prekes ji siūlo.

Ji gali padėti parengti tinkamus klausimus tinkamiems žmonėms. Taip pat galite sužinoti, kad turite kažką bendro, kas gali padėti užmegzti gerą dialogą pokalbio metu.

Jūsų klausimai padės nuspręsti, ar ši pozicija jums tinka. Įsitikinkite, kad iš anksto esate užsirašę pokalbio klausimus.

Turėkite sėkmingų ankstesnio darbo istorijų, kurios išryškintų jūsų stipriąsias puses. Be to, žinokite savo silpnąsias vietas, kad galėtumėte parodyti, jog pasitikite savimi.

Privalumas – žinoti, ką atsakysite į kai kuriuos galimus klausimus, kuriuos jums gali užduoti įmonė. Visa patirtis bus daug malonesnė.

Užsirašykite savo rekomendacijų kontaktinius duomenis ir atsineškite juos su savimi į pokalbį. Nepamirškite informuoti savo referentų prieš perduodami jų kontaktinius duomenis.

Į pokalbį atsineškite savo gyvenimo aprašymo kopijas. Geriausia visada turėti keletą papildomų kopijų, kurias galima pateikti potencialiems darbdaviams.

Visada turėtumėte apsirengti tinkamai pagal darbo vietą, į kurią pretenduojate. Tinkama apranga rodo profesinę pagarbą sau ir būsimam darbdaviui.

Sužinokite maršrutą ir kiek laiko reikia kelionei, kad atvyktumėte laiku.

Svarbu, kad prieš pokalbį gerai išsimiegotumėte. Tai gali padėti geriau susikaupti ir jaustis patogiau.

Darbo pokalbiai

Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau sėkmingo darbo pokalbio metodų.

Reklama

Darbo pokalbio patarimai

Raskite daugiau patarimų, klausimų ir atsakymų apie pasiruošimą