„LinkedIn” pradedantiesiems

„LinkedIn” pradedantiesiems

„LinkedIn” naujokams dažnai kyla neaiškumų, kaip naudotis šia paslauga. Šiame straipsnyje rasite keletą naudingų patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti „LinkedIn” pradedantiesiems. Šiame straipsnyje aptariami kai kurie svarbiausi svetainės aspektai. Laikydamiesi šių patarimų, būsite pakeliui į sėkmingą „LinkedIn” naudotojo karjerą.

Įsitikinkite, kad informacija, kuria dalijatės, yra svarbi.

Reklama

Prisijungę prie „LinkedIn”, vadovaukitės instrukcijomis ir sukurkite profilį. Įsitikinkite, kad informacija, kuria dalijatės, yra svarbi. Jei norite tvirtai įsitvirtinti internete, visada naudokite platformą kaip verslo priemonę. Tokiu būdu galėsite efektyviai išnaudoti savo profesinį tinklą.

Sukūrę paskyrą ir sekdami keletą žmonių, galite pradėti kurti savo tinklą. Taip pat galite kurti grupes ir siųsti pranešimus grupės nariams. Tai puikus būdas plėsti savo profesinį tinklą.

1 patarimas

Pirmasis „LinkedIn” patarimas pradedantiesiems – kad jūsų žinutė būtų patraukli ir nuosekli. Visada nepamirškite naudoti veiksmingo reklaminio skydelio paveikslėlio ir nenaudokite bendrinės kalbos. Priežastis, dėl kurios užmezgėte ryšį su žmogumi, yra labai svarbi. Turėtumėte jiems papasakoti apie save, savo veiklą ir priežastis, kodėl esate su jais susijęs. Tai padės jiems sužinoti, kodėl turėtumėte su jais bendrauti. Galiausiai tai padės jums sukurti tvirtą tinklą.

2 patarimai

Antrasis „LinkedIn” patarimas pradedantiesiems skirtas profilio pritaikymui paieškos sistemoms. Tai galite padaryti į įvairias savo profilio skiltis įtraukdami atitinkamus raktažodžius. Tai padės jūsų profiliui užimti geresnę vietą paieškos sistemose.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai