LinkedIn ką rašyti?

Ką rašyti „LinkedIn” profilyje?

Galbūt svarstote, ką rašyti savo „LinkedIn” profilyje. Galite įtraukti keletą skirtingų rūšių informacijos, pavyzdžiui, profesinį tikslą arba savo darbo patirtį. Tačiau neturėtumėte tiesiog kartoti to, kas jau yra jūsų gyvenimo aprašyme. Vietoj to santraukoje išryškinkite savo geriausias savybes. Jei įmanoma, pateikite savo įgūdžių įrodymų. Įsitikinkite, kad pateikta informacija yra unikali ir pabrėžia jūsų įgūdžius bei pasiekimus.

Jei rengiate paraišką dėl darbo, visada pravartu gyvenimo aprašyme pateikti nuorodą į savo „LinkedIn” profilį.

Reklama

Neužtenka tik nurodyti savo pareigų pavadinimą, turite parodyti savo patirtį. Turėtumėte turėti informacijos apie savo ankstesnį ir dabartinį darbą. Be to, turėtumėte nurodyti savo kvalifikaciją. Nurodydami savo kvalifikaciją, galite gauti naujų galimybių.

Galite ne tik parašyti apie savo patirtį, bet ir pridėti savo nuotrauką. Nors tai nėra privaloma, tačiau tai padidins bendrą jūsų profilio patrauklumą. Pravartu pasirinkti profesionalią galvos nuotrauką ir atitinkamą nuotrauką. Galite naudoti labiau atsipalaidavusį ar prieinamą įvaizdį. Būtinai naudokite savo vardą ir pavardę. Potencialiems darbdaviams bus lengviau rasti jūsų profilį, jei jie ieškos jūsų vardo ir pavardės. Galiausiai nepamirškite į „LinkedIn” profilį įtraukti asmeninę pastabą.

Rašydami „LinkedIn” profilį nepamirškite jo reguliariai atnaujinti. Tada galite pradėti rašyti savo darbo patirties ir pasiekimų santrauką. Nesijaudinkite, jei jums nepatinka rašyti apie save, nes visada galite pakeisti savo biografiją vėliau, jei manote, kad ji neatitinka reikalavimų.

Jei kandidatuojate į darbą, visada pravartu gyvenimo aprašyme pateikti nuorodą į savo „LinkedIn” profilį.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai