Gyvenimo aprašymo įgūdžiai

Kaip rašyti įgūdžius savo gyvenimo aprašyme

Rašydami gyvenimo aprašymą turėtumėte nurodyti savo įgūdžius. Patikrinkite, kokie raktažodžiai nurodyti darbo aprašyme. Tuomet šiais žodžiais apibūdinkite savo įgūdžius ir kompetenciją.

Rašydami įgūdžių gyvenimo aprašymą įsitikinkite, kad į jį įtraukėte tinkamą įgūdžių ir patirties derinį.

Reklama

Jūsų kompetencijų apžvalga

Nustatę savo kompetencijas, galite jas išvardyti. Tai padarys jūsų CV įspūdingesnį potencialiam darbdaviui. Taip galėsite pritaikyti savo gyvenimo aprašymą skirtingoms darbo vietoms. Be to, kad jūsų gyvenimo aprašymas atrodys gerai, jis parodys, kiek daug žinote ir sugebate. Jei savo įgūdžius nurodysite gyvenimo aprašyme, darbdavys geriau supras, ko iš jūsų tikėtis.

Gyvenimo aprašymas su pagrindinėmis kompetencijomis

Kitas žingsnis – išvardyti savo pagrindines kompetencijas. Šiais įgūdžiais galite išsiskirti iš kitų kandidatų. Juos pasirinkite pagal tai, kokio tipo darbo prašote – galite įtraukti ir minkštuosius įgūdžius. Būtinai pateikite realių pavyzdžių ir faktų, pagrindžiančių jūsų teiginius.

Pateikdami savo pagrindines kompetencijas, įsitikinkite, kad pavyzdžiai yra trumpi ir glausti. Trumpa, išraiškinga pastraipa apie pagrindines kompetencijas yra geras būdas išlaikyti skaitytojo dėmesį ir pabrėžti tik svarbiausius įgūdžius. Juos taip pat galite įtraukti taškų forma.

Parašę savo gyvenimo aprašymą su kompetencijomis

Gyvenimo aprašymo su kompetencijomis rašymas padeda darbdaviams suprasti, kaip jūsų įgūdžiai susiję su darbo, į kurį pretenduojate, reikalavimais. Dažnai jūsų įgūdžiai yra geriausiai pritaikomi tam tikroje pramonės šakoje. Jais taip pat turėtumėte pabrėžti savo technines ir profesines žinias. Rašydami įgūdžių gyvenimo aprašymą įsitikinkite, kad į jį įtraukėte tinkamą įgūdžių ir patirties derinį.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai