Gyvenimo aprašymą kas jame turėtų būti?

Gyvenimo aprašymą, kas jame turėtų būti?

Gyvenimo aprašymo antraštėje turėtų būti nurodytas jūsų vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys. Būtinai nurodykite savo telefono numerį ir el. pašto adresą, jei reikia. Nereikia nurodyti viso adreso, tik miestą, kuriame gyvenate. Tinkamiau nurodyti savo miestą nei visą adresą. Taigi, kas turėtų būti pateikta gyvenimo aprašyme?

Svarbiausia gyvenimo aprašymo dalis yra jūsų asmeninis profilis. Jame trumpai apibūdinama, kas esate ir ko ieškote naujame darbe.

Reklama

Asmeninis profilis

Svarbiausia gyvenimo aprašymo dalis yra jūsų asmeninis profilis, dar vadinamas karjeros tikslu arba asmeniniu pareiškimu. Tai trumpa pastraipa, kuri pateikiama po jūsų vardu ir pavarde ir kurioje trumpai apibūdinama, kas esate ir ko ieškote naujame darbe.

Maketavimas

Jūsų CV turėtų būti lengvai skaitomas. Pasirinkite šriftą be serifo šriftų ir pasirūpinkite, kad šrifto dydis būtų pakankamai mažas, kad darbo aprašymą būtų galima perskaityti. Apibendrindami savo pareigas, įgūdžius ir pasiekimus kiekvienose pareigose, naudokite taškus. Daugiausia vietos jūsų gyvenimo aprašyme turėtų užimti naujausios pareigos. Taip darbdaviui parodysite savo naujausią patirtį. Senesnes darbo vietas galima neįtraukti į gyvenimo aprašymą, jei joms nereikia tiek daug informacijos.

Apžvalga

Jei kandidatuojate į darbą konkrečioje pramonės šakoje, į savo gyvenimo aprašymą turėtumėte įtraukti skyrių, kuriame būtų nurodytas jūsų išsilavinimas, patirtis ir kita susijusi kvalifikacija. Jūsų turimi įgūdžiai gali padėti gauti darbą, todėl išvardykite juos. Pavyzdžiui, galite nurodyti savo kalbų mokėjimą ir pažangius kompiuterių programinės įrangos įgūdžius.

Pomėgiai

Hobiai neturėtų būti įtraukiami į jūsų CV. Jei jie nėra tiesiogiai susiję su pareigomis, į kurias pretenduojate, neturėtumėte jų įtraukti. Pavyzdžiui, priklausymas futbolo komandai gali būti prieštaringai vertinamas, todėl gerai pagalvokite, ar tai svarbu, ar ne. Be to, kad jie ne tik atstumia skaitytoją, bet ir gali būti šališki. Aistra futbolui nebūtinai yra tinkamas pomėgis el. paspirtukus gaminančiai įmonei – tokiu atveju jūsų CV labiau pravers aistra tvarumui.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai