Darbo pokalbis, kokios yra jūsų silpnosios pusės?

Kokios yra jūsų silpnosios pusės darbo pokalbio metu

Klausimas, kuris užduodamas daugumai kandidatų per pokalbį dėl darbo: „Kokios yra jūsų silpnybės?” Tai klausimas, kurį dauguma kandidatų bent kartą užduoda per pokalbį dėl darbo. Šiuo atveju darbdavys nori išgirsti konkrečių pavyzdžių iš jūsų atsakymo. Dar blogiau, kai kurie darbdaviai dabar reikalauja, kad jiems pateiktumėte iki 3 silpnųjų pusių.

Sužinokite, kokios yra jūsų silpnosios vietos, ir pasinaudokite jomis savo naudai! Nėra nieko blogo per pokalbį dėl darbo pripažinti silpnybę, ypač jei galite ją panaudoti savo naudai.

Reklama

Darbo pokalbio pavyzdžiai:

Kandidatas be lyderystės

Štai pavyzdys: jums gerai sekasi dirbti su žmonėmis arba jums patogiau dirbti su žmonėmis nei su sistemomis. Tai geras atsakymo pavyzdys, nes turite gerų bendravimo įgūdžių, tačiau dirbti su IT sistemomis jums gali sektis ne taip gerai, kaip su žmonėmis.

Absolventas, baigęs vadybos studijas

Paskutiniame pavyzdyje darykime prielaidą, kad gerai sprendžiate problemas arba kad galite padaryti taip, kad viskas veiktų, net jei nežinote, kaip tai padaryti. Galbūt esate prigimtinis lyderis, kuris puikiai moka visus motyvuoti daryti tai, ką reikia padaryti. Lyderis gali toleruoti ir tam tikras silpnybes. Šioje pozicijoje gali reikėti daug tolesnių veiksmų, todėl atkreipkite dėmesį į visas silpnąsias vietas, susijusias su tolesniais skambučiais, telefono skambučiais, el. laiškais ir pan.

Sužinokite, kokios yra jūsų silpnosios vietos, ir pasinaudokite jomis savo naudai!

Kaip matote, žinant savo silpnąsias vietas kartais gali pavykti sėkmingai pabendrauti. Visada turėkite omenyje šiuos dalykus, kai galvojate apie savo silpnąsias vietas, ir stenkitės jas įveikti! Nėra nieko blogo darbo pokalbio metu pripažinti trūkumus, ypač jei galite juos panaudoti savo naudai. Dažnai geriausias būdas įveikti trūkumą – tiesiog rasti kitą jo panaudojimo būdą! Nuoširdžiai atskleisti galimą silpnybę yra vienas svarbiausių žingsnių, kuriuos galite žengti kreipdamiesi dėl darbo!

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai