Darbo pokalbis kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?

Atsakymai į interviu – kodėl turėtume pasirinkti jus?

Ką atsakyti, kai per pokalbį dėl darbo klausiama: kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Šiame klausime daugiausia dėmesio skiriama kandidato ankstesnei darbo patirčiai, todėl gali būti sunku rasti atsakymą, jei neturite išankstinių žinių apie įmonę ar pareigas. Jei anksčiau dirbote panašiose pareigose, pabrėžkite savo pagrindinius įgūdžius ir pasiekimus, kad parodytumėte, jog esate unikaliai tinkamas šiam darbui. Tai padės jums išsiskirti iš kitų kandidatų ir parduoti savo įgūdžius įmonei.

Būtinai pabrėžkite savo vertę darbdaviui ir pateikite savo stipriųjų pusių bei kitų įgūdžių pavyzdžių.

Reklama

Koks jūsų pranašumas?

Jei dalyvaujate pokalbyje dėl darbo, darbdavys jau matė jūsų paraišką ir gyvenimo aprašymą. Taigi jums nereikia išsamiai aprašyti šių savybių. Jis jau nustatė, kad turite darbui reikalingą kvalifikaciją, ir jei nebūtumėte jos atitikęs, nebūtumėte pakviestas į pokalbį. Vietoj to kalbėkite apie konkrečią naudą, kurią galite suteikti įmonei. Kalbėdami apie savo patirtį ir įgūdžius, stenkitės, kad jūsų atsakymas būtų kuo įdomesnis.

Nuo ko pradėti?

Jei nežinote, nuo ko pradėti, nepamirškite sutelkti dėmesio į darbdaviui reikalingus įgūdžius ir savybes, dėl kurių esate tinkamas kandidatas į šį darbą. Pavyzdžiui, jei įmonė ieško naujo skyriaus vadovo, pateikite konkretų savo ankstesnių pasiekimų pavyzdį, kuris parodytų, kad esate aistringai susijęs su šia sritimi.

Būkite konkretūs

Atsakyme būtinai pateikite konkrečią informaciją apie savo kvalifikaciją, patirtį ir laimėjimus. Būtinai pabrėžkite savo vertę darbdaviui ir pateikite savo stipriųjų pusių bei kitų įgūdžių pavyzdžių. Galiausiai šis klausimas padės išsiaiškinti, kokią poziciją užimate pokalbio metu. Geras atsakymas padės jus įdarbinti. Nepamirškite, kad kuo tinkamesni bus jūsų atsakymai, tuo didesni bus jūsų šansai gauti trokštamą darbą.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai