Darbo pokalbis kas jus motyvuoja?

Klausimai pokalbiui dėl darbo „Kas jus motyvuoja?”

Vienas iš svarbiausių klausimų, kuriuos turite paruošti pokalbiui dėl darbo, yra: „Kas jus motyvuoja?” Tai tarsi atviras klausimas, nes juo kandidato prašoma pagalvoti apie savo aistras ir apie tai, kodėl darbas, dėl kurio jis/ji dalyvauja pokalbyje dėl darbo, glaudžiai su jomis siejasi.

Motyvai, dėl kurių kreipiatės dėl darbo, turėtų atitikti jūsų įgūdžius, talentus, pomėgius ir aistras.

Reklama

Raskite motyvaciją

Kai darbdavys ieško tinkamo kandidato, atsakymai į šiuos klausimus gali padėti kandidatui suformuluoti savo atsakymą darbdaviui. Kuo sąžiningiau ir nuoširdžiau atsakysite į klausimus, tuo geriau seksis per pokalbį. Pateikiame keletą klausimų, kurie gali padėti geriau suprasti savo motyvaciją.

Kas jus motyvuoja?

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir darbas, kurį jis atlieka, yra jo unikalus pašaukimas. Todėl kiekvieno asmens atsakymas į šį klausimą bus unikalus ir neturėtų būti „universalus”.

Kodėl norite dirbti šį darbą?

Motyvai, dėl kurių kreipiatės dėl darbo, turėtų atitikti jūsų įgūdžius, talentus, interesus ir aistras.

Kokie yra mano motyvai?

Atsakyme į pokalbio klausimą turėtų būti išvardyti svarbiausi motyvai, dėl kurių kandidatuojate į darbą. Šis sąrašas padės jums sukurti motyvacinę „Bibliją”, kuria vadovaudamiesi galėsite sėkmingai siekti savo tikslų. Jis taip pat bus nuolatinis šaltinis ieškant naujų darbo vietų ir stengiantis jas pasiekti.

Kas jus motyvuoja?

Kiekviena iš pagrindinių vertybių gali būti jūsų veiksmų varomoji jėga. Jus gali motyvuoti poreikis priklausyti kitiems, turėti aiškius tikslus, jaustis pilnaverčiu, būti suprastam, įvertintam ar mėgautis darbu su kitais.

Kaip sužinoti, kas jus motyvuoja?

Sudarykite visų dalykų, kurie jus džiugina, sąrašą. Kai jau išvardijote daugybę savo gyvenimo aspektų, kurie jums teikia didžiausią pasitenkinimą, belieka tik sugalvoti, kaip padaryti, kad šie dalykai taptų jums svarbesni.

Tačiau norėdami išlikti labai motyvuoti, turite visada derinti norą daryti tai, kas jums svarbu, su noru daryti tai, kas padeda siekti tikslų.

Vienas veiksmingiausių klausimų, kuriuos galite sau užduoti, yra: „Ką mėgstu daryti?” Jei mylite savo pagrindines aistras, jus įkvėps tai, kas jus labiausiai motyvuoja. Svarbu, kad ir toliau vadovautumėtės savo pagrindiniais motyvuojančiais veiksniais priimdami sprendimus, ką daryti toliau, o svarbiausia – kaip siekti savo tikslų.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai