Kaip atsakyti į silpnybių klausimą darbo pokalbio metu

Ar planuojate atvykti į pokalbį? Jei taip, tuomet turėtumėte žinoti, kad atsakyti apie savo silpnąsias vietas darbo pokalbyje yra vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Ant kortos statoma ne jūsų darbo vieta, o tai, kaip įmonė norėtų, kad atsakytumėte į silpnybes, susijusias su darbo etika, atsakomybe, gebėjimu prisitaikyti ir kitais dalykais. Tinkamai atsakę į šiuos klausimus, galite gauti daug naudos ir net gauti darbą.

Bet kuriame pokalbyje dėl darbo vienintelis dalykas, galintis nulemti rezultatą, yra jūsų stiprioji arba silpnoji pusė. Kai ruošiatės darbo pokalbiui, labai svarbu, kad atkreiptumėte dėmesį į savo silpnąją pusę. Tiesą sakant, pasiruošimas silpnybėms yra toks pat svarbus, kaip ir pasiruošimas stipriosioms pusėms. Taip yra todėl, kad silpnybės gali nulemti darbo pokalbio rezultatą.

Yra įvairių strategijų, kaip atsakyti į klausimus apie silpnąsias vietas. Galite pabandyti išsiaiškinti, kokia yra jūsų silpnoji vieta. Jei manote, kad turite silpnybių, kurios gali nulemti darbo pokalbio rezultatą, turite jas nustatyti, kad galėtumėte jas įveikti.

Dar prieš pradėdami darbo pokalbį, turėtumėte turėti strategiją, kaip atsakyti į klausimus apie silpnybes . Jei įmanoma, pasikalbėkite su draugu arba žmogumi, kuris anksčiau užėmė tas pačias pareigas. Galite jų paklausti, kaip elgtis su jūsų turima silpnybe. Pasikalbėję su žmogumi, kuris jau yra praėjęs šį procesą, pasisemsite idėjų ir strategijų, kurias galėsite panaudoti.

Tačiau jei negalite paklausti ko nors, kas jau yra išgyvenęs šį procesą anksčiau, turėtumėte pasiruošti savo silpnybei darbo pokalbio metu. Įsitikinkite, kad pasiruošėte šiam klausimui, užsirašydami visus galimus klausimus, kurie gali būti panaudoti prieš jus. Galite net įtraukti atsakymus į dažniausiai pasitaikančias silpnybes, su kuriomis paprastai susiduria žmonės. Atsakymus galite panaudoti net tam, kad nukreiptumėte pokalbio vedėją į savo stipriąją pusę.

Atsakymas į klausimą, kaip atsakyti apie silpnybes per pokalbį dėl darbo, priklauso ne tik nuo jūsų atsakymo. Jis taip pat priklauso nuo to, kaip atsakysite į kitus klausimus. Pavyzdžiui, jei klausimas yra apie tai, kaip elgtis su savo karjeros plėtra, turite įsitikinti, kad žinote, kaip ją planuoti. Priešingu atveju darbdavys gali manyti, kad prastai planuojate ir kad nesugebate prisitaikyti, kai kalbama apie planavimą.

Jūsų pasitikėjimas savimi yra labai svarbus, kai klausiama, kaip tvarkytis su savo silpnybėmis. Turite įsitikinti, kad visada esate geros nuotaikos ir nesinervinate. Būdamas nervingas tik susilpninsite savo bylą. Jūsų atsakymai turi būti nuoširdūs ir sąžiningi. Turite įsitikinti, kad jūsų atsakymai atitinka pokalbio vedėjo lūkesčius. Jei jūsų atsakymai neatitiks pokalbio vedėjo lūkesčių, jis gali manyti, kad esate nenuoširdus arba kad jūsų nedomina darbas.

  • Dalytis šiuo pranešimu