Kaip apibūdinti save darbo pokalbio metu

Šiandien daugelį per pokalbius užduodamų klausimų galima sutraukti į vieną mažą klausimą: „Kas jūs esate?” Šiuolaikiniai darbdaviai labai konkrečiai nurodė, ko jie ieško kandidatuose, nes suprato, kad turi būti atidesni, ką renkasi.

Galvodami, kaip apibūdinti save įdarbinimo vadybininkui, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pasitikėjimas savo gebėjimais nereiškia, kad turite girtis. Tai tiesiog reiškia, kad pripažįstate savo gebėjimus ir žinote, kad jie yra svarbūs šiam darbui. Kalbantis su įdarbinimo vadybininku arba rašant jam laišką svarbu būti kuo nuoširdesniems. Sąžiningumas yra geriausia politika.

Jei nežinote, kaip save apibūdinti, vienu sakiniu apibendrinkite savo kvalifikaciją: „Esu geras pardavėjas.” Tai puikus pavyzdys, kaip apibūdinti save pokalbio dalyviui.

Būti komandos žaidėju taip pat yra savybė, kurią parodysite per pokalbį. Būdamas komandos žaidėjas parodote, kad esate pasirengęs kitų poreikius iškelti aukščiau už savo. Tai gali padėti jums geriau sutarti su kitais komandos nariais ir gauti svajonių darbą. Taigi pasinaudokite šiais metodais eidami į darbo pokalbį.

Sėkmės

  • Dalytis šiuo pranešimu