Darbo pokalbio trūkumai

Kaip įveikti silpnąsias puses per pokalbį dėl darbo

Rengdamiesi pokalbiui dėl darbo žinokite savo silpnąsias vietas. Svarbu suprasti, kodėl galite turėti šių trūkumų. Pokalbis dėl darbo yra pirmasis įspūdis, todėl svarbu atlikti namų darbus ir išsiaiškinti pašnekovo lūkesčius. Taip pat turėtumėte žinoti savo būsimo darbdavio stipriąsias puses ir ką galite padaryti, kad būtumėte patrauklus naujajam vadovui.

Beveik visas silpnybes, kurių galite turėti per pokalbius dėl darbo, galima įveikti.

Reklama

Jei per darbo pokalbius turite silpnų vietų, štai keletas būdų, kaip jas įveikti:

Trūksta pasitikėjimo savimi?

Jei manote, kad neturite įgūdžių tam tikram darbui atlikti, jūsų šansai gauti darbą yra labai menki. Nesvarbu, ar tai būtų rinkodaros, pardavimo, ar biuro darbas, bendravimas yra labai svarbi darbo sėkmės dalis. Jei neturite gerų bendravimo įgūdžių, per pokalbį dėl darbo neatrodysite pasitikintis savimi, kvalifikuotas ir pasirengęs. Tobulinkite bendravimo įgūdžius.

Ar nedrąsiai ar nepatogiai užduodate klausimus?

Viena didžiausių darbo ieškančių asmenų silpnybių – nenoras užduoti klausimų per pokalbį dėl darbo. Kartais žmonės gali būti tikrai geri atsakydami į klausimą, bet jiems tiesiog nepatinka, kai jis užduodamas. Dėl to gali tekti suklupti, kai per patį pokalbį trūksta laiko. Taigi kokie yra keli būdai, kaip įveikti šią problemą? Pabandykite pasipraktikuoti atsakymus į klausimus prieš veidrodį arba surenkite kelis praktinius pokalbius.

Ar jaudinatės prieš susitikimą?

Savęs pažinimas yra pirmas žingsnis įveikiant silpnąsias darbo pokalbio vietas. Kartais jausti drugelius yra normalu. Tačiau jei nervinatės dar prieš pokalbį, gali būti, kad kyla problemų. Galite nepasitikėti savimi, todėl nežinosite, kaip su tuo susidoroti. Svarbiausia – tai įveikti ir įveikti.

Ar sąžiningai su savimi vertinate savo stipriąsias ir silpnąsias puses?

Daugelis žmonių, dalyvaujančių pokalbyje dėl darbo, nesąžiningai pasakoja apie savo įgūdžius ir trūkumus. Jie apsimeta, kad jiems sekasi tai, kas jiems nesiseka, ir slepia savo tikruosius įgūdžius bei silpnąsias vietas. Jei per pokalbį dėl darbo nenuoširdžiai pasakysite apie savo silpnąsias vietas, suteiksite sau galimybę, kad pašnekovas tai išsiaiškins ir sužlugdys jūsų šansus.

Gera žinia ta, kad beveik visas silpnąsias darbo pokalbio vietas galima įveikti. Svarbu žinoti, ką ir kaip daryti.

Svarbiausia sąžiningai atskleisti savo silpnąsias ir stipriąsias puses. Sutelkite dėmesį į tai, kuo galite prisidėti, o ne į tai, ko neturite. Taip pat nepamirškite sutelkti dėmesio į savo stipriąsias asmenybės savybes ir silpnąsias asmenybės savybes. Norint įveikti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, labai svarbus savęs pažinimas. Kai esate stiprus, autentiškas ir susitelkiate į savo stipriąsias puses, silpnosios pusės bus mažiau matomos, o jūs atrodysite nuoširdesnis ir sąžiningesnis.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai