Darbo pokalbio stebėjimas

tolesni veiksmai po darbo pokalbių

Geriausias tolesnis pokalbio dėl darbo tęsinys – išsiųsti el. laišką. Nesvarbu, ar rašote trumpą, ar ilgą el. laišką, įsitikinkite, kad jame išreiškiamas dėkingumas už pašnekovo skirtą laiką. Paminėkite, kaip jums patiko pokalbis, ir pakartokite, kad jus domina darbo vieta. Jūsų tolesnis el. laiškas turėtų baigtis šilta padėka.

Kandidatai, kurie po pokalbių dėl darbo tęsia pokalbius su darbdaviais, turi didesnę tikimybę, kad jiems pasiseks, nes darbdaviai atkreips dėmesį į pokalbio metu gautą grįžtamąjį ryšį.

Reklama

Geriausias būdas tęsti pokalbį dėl darbo – pranešti įdarbinančiai įmonei, kad jus domina būsima darbo vieta.

Pokalbio dėl darbo pokalbio tolesnis el. laiškas – tai el. laiškas, kurį kandidatas į darbo vietą siunčia darbdaviui iš karto po pokalbio dėl darbo. Šie el. laiškai turėtų būti paskutinė galimybė kandidatams parodyti įdarbinančiam vadovui, kodėl jie turėtų būti atrinkti į darbą. Tolesnis el. laiškas neturi būti pardavimo pasiūlymas, o veikiau būdas kandidatams padėkoti įdarbinančiai organizacijai už jų laiką.

Siųsdami el. laišką po pokalbio dėl darbo visada būkite profesionalūs ir pasitikintys savimi, o ne pasipūtę ir pernelyg išsipūtę. Todėl būkite mandagūs ir empatiški, bet nebūkite įkyrūs. Norėdami būti mandagūs, prisistatykite ir paminėkite tai, ką aptarėte per pokalbį. Būtinai pabrėžkite teigiamus pokalbio aspektus. Taip pat nepamirškite padėkoti darbdaviui už jo laiką.

Tačiau nepersistenkite su el. laiško turiniu. Trumpas ir tvarkingas tolesnis el. laiškas suteiks darbdaviui daugiau galimybių apsvarstyti jūsų darbo paraišką.

Kandidatai, kurie toliau bendrauja su darbdaviais, turi didesnę tikimybę, kad jiems pasiseks, nes darbdaviai atkreips dėmesį į per pokalbius gautą grįžtamąjį ryšį. Tai gali padėti padidinti jūsų galimybes.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai