Darbo pokalbio patvirtinimai

Pozityvių teiginių naudojimas atsakant į darbo pokalbius

Kas tiksliai yra afirmacijos darbo pokalbiui? Kaip jie naudojami ir, svarbiausia, kodėl jie svarbūs? Prieš pradėdami susipažinti su darbo pokalbio afirmacijų vadovu, pirmiausia aptarkime, kas iš tikrųjų yra afirmacija.

Taigi, jei norite gauti svajonių darbą, pasitikėjimui savimi sustiprinti galite naudoti teigiamas afirmacijas.

Reklama

Kas yra darbo pokalbio patvirtinimas?

Afirmacija iš esmės yra teigiama žinutė ar mintis, kurią naudojate kovodami su įkyriomis ar neigiamomis mintimis kasdieniame gyvenime. Tai gali būti kasdienės afirmacijos arba galite jas naudoti tik per pokalbius dėl darbo. Esmė ta, kad vos tik išgirdus ar pasakius neigiamą mintį, jūsų sąmonė persikrauna ir sugalvoja kitą teigiamą teiginį. Ši nuolatinė pasąmonės reakcija priverčia ją patikėti teiginiu ir jis tampa realus jūsų pasąmonei.

Kaip naudojamos afirmacijos?

Dabar jau žinome, kas yra darbo pokalbio patvirtinimas, bet kaip jis naudojamas? Geras klausimas. Pirmiausia, kalbėdamas su potencialiu darbdaviu norite būti kuo labiau pasitikintis savimi. Tai nereiškia, kad niekada neturėtumėte girtis savo pasiekimais, tačiau tai reiškia, kad turėtumėte pratintis kuo labiau pasitikėti savimi visose situacijose. Jei nepraktikuosite pasitikėjimo savimi darbe, nebūsite įdarbintas, kad ir ką darytumėte. Jei praktikuosite pasitikėjimą savimi darbe, gausite svajonių darbą.

Kodėl jie svarbūs?

Kai rasite keletą teigiamų afirmacijų apie darbą, praktikuokitės jas sakyti garsiai. Taip juos įsisavinsite ir jais patikėsite. Kaip ir su viskuo kitu, jei kažkuo netikite, negalėsite to įgyvendinti savo gyvenime. Nepamirškite, kad afirmacijos nėra stebuklingos. Tai tiesiog priemonės, kuriomis galite pasiekti savo pasąmonę ir teigiamai pakeisti savo gyvenimą.

Kai kurie žmonės mano, kad teigiamos afirmacijos yra kvailos arba kad tai rodo intelekto stoką. Nė vienas iš šių teiginių nėra teisingas. Iš tikrųjų tyrimai parodė, kad jei pasitikite savimi ir žinote, kad turite gerų įgūdžių, šios teigiamos afirmacijos padės jums gauti darbą. Darbdaviai iš tikrųjų pirmenybę teikia pasitikintiems savimi ir tvirtai apsisprendusiems kandidatams!

Taigi, jei norite gauti svajonių darbą, naudokite teigiamas afirmacijas, kad sustiprintumėte pasitikėjimą savimi. Nepamirškite, kad turite tikėti, jog turite šiam darbui reikalingų savybių, įgūdžių ir gebėjimų.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai