Dažniausi klausimai apie darbo pokalbius

Per pokalbį dėl darbo jums bus užduodama daugybė įprastų klausimų. Šiais bendrais klausimais siekiama išsiaiškinti, ar turite įgūdžių, kurių jie ieško, arba rasti tai, ko galbūt neturite. Svarbu žinoti, ko tikėtis ir kaip atsakyti į šiuos klausimus, jei norite sėkmingai įveikti pokalbį. Toliau pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų per darbo pokalbį. Šiuos klausimus gali užduoti įvairių tipų darbdaviai ir jais reikėtų vadovautis, kad neatrodytumėte blogai ar nepasirengę.

Tikriausiai jums bus užduota daug klausimų apie jūsų ankstesnę darbo patirtį, ir tai yra bene dažniausiai užduodami klausimai. Ankstesni darbai gali padėti suprasti, kiek esate atsakingas ir ar turite pasitikėjimo savimi, kurio ieško kiti. Kiti klausimai, kurių jums gali būti užduodami, yra tokie: ką veikėte ankstesniame darbe, kas jums labiausiai patiko ankstesniame darbe ir kokie iššūkiai ar specialios užduotys, su kuriomis teko susidurti. Darbdavys taip pat gali norėti sužinoti apie dalykus, kuriuos praėjusiame darbe atlikote gerai, ir kaip sprendėte problemas. Svarbu prisiminti, kad šie klausimai užduodami tik siekiant išsiaiškinti, ar turite tinkamas savybes ir kvalifikaciją.

Daugelis žmonių mano, kad jie turėtų tiesiog ateiti į pokalbį ir leisti darbdaviui užduoti visus reikalingus klausimus. Tai yra vienas blogiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, nes tai rodo, kad nesate pasiruošę ir negerbiate įdarbinančio vadovo. Galima sakyti, kad apie įmonę, į kurią kandidatuojate, žinote beveik viską. Tačiau būtų daug geriau, jei pasiruoštumėte ir užduotumėte klausimus bent dieną prieš tai.

Vienas iš dažniausiai darbo pokalbio metu užduodamų klausimų yra apie tai, ko ieškote. Iš tikrųjų yra daug įvairių priežasčių, kodėl žmogus gali ieškoti darbo. Turėtumėte būti labai sąžiningas su darbdaviu ir tiksliai papasakoti, kodėl norite šio darbo ir ką, jūsų manymu, įmonė turi daryti, kad tobulėtų. Pasakodami konkrečiai nurodykite, ko ir kodėl tikitės pasiekti.

  • Dalytis šiuo pranešimu