Darbo pokalbio klausimai, kuriuos jums gali užduoti darbdavys

Darbo pokalbio klausimai

Darbo pokalbio klausimai yra labai svarbūs. Jais siekiama patikrinti kandidato techninius ar analitinius įgūdžius arba jo charakterį, vertybes ir įpročius. Jie turėtų paskatinti kandidatą kalbėti, išsakyti savo mintis ir, tikėkimės, atskleisti geriausias įmanomas savybes ir bruožus.

Pavyzdžiai:

Kur save įsivaizduojate po 3-5 metų?

Geriausias būdas atsakyti į šį klausimą – sutelkti dėmesį į tai, ką tikitės pasiekti eidami šias pareigas. Apibūdinkite, kaip planuojate pasiekti šiuos tikslus per ateinančius metus. Paaiškinkite, kaip jie padės jūsų karjerai ir darbo rezultatams ir kokią naudą jie atneš darbdaviui. Jei jūsų atsakymas yra realistiškas, galite būti tikri, kad jis darbdaviui paliks gerą įspūdį.

Kokie jūsų ateities tikslai?

Jūsų ilgalaikiai tikslai turėtų atitikti įmonės tikslus. Geriausias būdas atsakyti į šį klausimą – sutelkti dėmesį į savo karjeros kelią ir į tai, kaip planuojate jo siekti. Būtinai sutelkite dėmesį į dabartines pareigas, į kurias kandidatuojate, ir parodykite, kad esate pasirengęs imtis papildomų funkcijų ir pareigų, pavyzdžiui, kad praplėstumėte savo žinias ir patirtį.

Kokio atlyginimo tikitės?

Darbdaviai nori žinoti, kokio atlyginimo tikitės už darbą, į kurį pretenduojate, ir ar jie, kaip darbdaviai, galės jį patenkinti, atsižvelgdami į jūsų patirtį, išsilavinimą ir įgūdžius.

Ar suprantate darbo aprašymą?

Pagrindinė šio klausimo esmė yra ta, kad darbdavys nori sužinoti, ar kandidatas geba suprasti darbo aprašymą, įskaitant visas su juo susijusias užduotis ir reikalavimus. Darbdavys paprastai prašo kandidato paaiškinti savo gebėjimus dirbti šį darbą trimis paprastais punktais:

Ar galite atlikti užduotis?

Kokie yra jūsų tikslai ir kaip jų sieksite?

Kaip jums seksis eiti šias pareigas?

Nepamirškite, kad pareigybių aprašymuose neaprašomos visos su pareigomis susijusios detalės. Darbdavys nori žinoti, kad jus domina pareigos, todėl paklauskite apie visus reikalavimus, kurių galbūt nepastebėjote. Užduodami klausimus, taip pat parodote dėmesį ir susidomėjimą darbo vieta.

  • Dalytis šiuo pranešimu