Darbo paraiška kuo galiu prisidėti?

Ką galiu atsinešti į darbo paraišką?

Rašydami paraišką dėl darbo pagalvokite: ką galiu pateikti, kad darbdavys galėtų jus įvertinti kaip tinkamiausią kandidatą šioms pareigoms? Visada pravartu pabrėžti savo įgūdžius ir patirtį šioje srityje. Atsakyme pabrėžkite savo atitinkamus įgūdžius ir kvalifikaciją ir, jei įmanoma, būtinai pateikite konkrečių savo darbo pavyzdžių.

Pavyzdžiui, jei kreipiatės dėl programinės įrangos inžinieriaus darbo, daugiausia dėmesio galite skirti savo techniniams įgūdžiams ir patirčiai. Paraišką pateikite trumpai ir dalykiškai.

Apsvarstykite, ko reikia įmonei ir kaip galite prisidėti prie jos sėkmės.

Reklama

Rašydami atsakymą stenkitės vengti egoistinio požiūrio „Neįsivaizduoju, kad galėčiau dirbti kur nors kitur!”. Apsvarstykite, ko reikia įmonei ir kaip galite prisidėti prie jos sėkmės. Nesidalykite pavyzdžiais, kurie visiškai nesusiję su darbu, ir venkite dalytis nereikšmingais įgūdžiais ir patirtimi. Jūsų atsakymas turėtų būti orientuotas į darbą, į kurį pretenduojate. Įtraukite konkrečių pavyzdžių ir detalių, galinčių padėti įmonei pasiekti jos tikslus.

Tada apibūdinkite pareigybę, į kurią kandidatuojate. Paaiškinkite, kodėl jus domina ši darbo vieta ir kaip apie ją sužinojote. Išvardykite savo geriausius įgūdžius ir patirtį ir paaiškinkite, kaip juos įgijote. Tada pateikite nuorodą į savo gyvenimo aprašymą ir papasakokite skaitytojui, ką norite daryti toliau. Taip jie žinos, kad skyrėte laiko paraiškai pateikti. Nepamirškite jiems padėkoti, kad perskaitė jūsų paraišką!

Rašydami paraišką nepamirškite, kad jūsų tikslas – parduoti savo įgūdžius ir gebėjimus. Jūsų paraiška – tai galimybė parodyti, kad galite gerai dirbti komandoje ir kurti pridėtinę vertę. Nors negalite meluoti apie savo įgūdžius ar patirtį, įsitikinkite, kad jūsų paraiška atspindi jūsų individualumą ir asmenybę. Nemeluokite, o laikykitės profesionalios pozicijos, nes tai tik pakenks jūsų galimybėms gauti darbą.

Rašydami paraišką būtinai naudokite standartinį stilių. Nors svarbu būti glaustiems ir profesionaliems, svarbu išreikšti savo asmenybę. Įtraukę įdomių detalių, kurios parodo jūsų vertę, išsiskirsite savo laišku. Tačiau būkite atsargūs: laiške turėtumėte papasakoti istoriją, susijusią su darbu, į kurį pretenduojate.

Reklama

  • Dalytis šiuo pranešimu

Susijęs Pranešimai